96% Quiz APK

Downloads: 63 Category : Trivia
by: Requires: Android 3.0 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

96% Quiz Description


Klawiatura nie rejestruje dotknięć przy szybkim wpisywaniu. Proponuję po prostu zmienić na klawiaturę systemową telefonu. Oprócz tego, nie “wchodzą” słowa, które powinny. Przykład A: na zdjęciu jest śmigłowiec, ale nie wchodzi. Musi być helikopter. Bzdura. Przykład B: bez czego nie upieczemy ciasta? Bez jaj? Nie, musi być “jajek”. Here we provide 96% Quiz V 2.0.9 for Android 3.0++ Szukasz wciągającej gry na chwile nudy lub czekania? Zagraj w 96% Quiz, najpopularniejszą bezpłatną grę ostatnich miesięcy.

96% Quiz to gra na pytania i odpowiedzi z wielu bardzo różnorodnych kategorii. Oprócz klasyków typu geografia, biologia i historia odpowiadasz na pytania z takich dziedzin jak jedzenie, seriale, marki samochodów czy plotki. To nie wszystko!

96% Quiz to zbiór ponad 500 zagadek, na które odpowiedzi udzielili ankietowani. Czy uda Ci się zgadnąć jaka odpowiedź jest prawidłowa? Możesz być zaskoczony. Ankietowani często odpowiadali w nieoczywisty sposób, dlatego 96% Quiz potrafi być trudny i wymagający!

Zagraj w 96% Quiz – familijną grę dla wszystkich: dziewczyn, chłopaków, dorosłych i dzieci wzorowaną na hitach polskich teleturniejów takich jak „Familiada”, „Jeden z dziesięciu” czy „Milionerzy”. Odpowiedz na setki niebanalnych pytań za pomocą całej gamy odpowiedzi typu tak lub nie, prawda czy fałsz i innych.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Poprzednia wersja była dużo lepsza, po nowej aktualizacji klawiatura nie reaguje na każde kliknięcie. Następnym błędem który razi to brak przerw między słowami w podpowiedziach. W świecie 5 nie wyświetla się obraz. Potrzebna potężna aktualizacja żeby wszystko naprawić. Powinniście nazwać to wersją beta, z taką ilością błędów obniżanie sobie statystyki.

Download 96% Quiz APK File

Download 96% Quiz

  • Price: Free
  • Requires: Android 3.0 and up
  • File Name: 96% Quiz.apk
  • Downloads: 63
  • Version : 2.0.9
  • Category : Android Trivia App

Old Versions 96% Quiz

What's New in 96% Quiz

  • Poprawki błędów.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: 96% Quiz is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related 96% Quiz

Comments 96% Quiz