Adam Asmaca APK

Downloads: 56 Category : Word
by: Requires: Android 2.3.2+ and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Adam Asmaca Description


Sakınlık diye kelime ilk defa duyuyorum Here we provide Adam Asmaca V 2.08 for Android 2.3.2++ Adam Asmaca kelime oyunu şimdi Online Skor Tablosu özelliği ile Android'de! Adam Asmaca oyununda şimdi kategori de seçebilirsiniz. Oyunu intersiz yani offline olarak da oyanayabilirsiniz.

Kelime Bulmaca, Kelime Avı ve Sözcük Bulmaca oyunlarını sevenler için süper bir Adam Asmaca oyunu sizlerle.

-Hayvanlar
-Şehirler
-Bitkiler
-Ülkeler

Kelime Bulmaca, Sözcük Bulmaca ve İsim Şehir Hayvan uygulamalarının geliştiricisi Androbros'tan yine çok seveceğinizi umduğumuz bir Adam Asmaca yorumu…

Zamana karşı yarışarak 5 kelimeyi en hızlı siz bulun ve Online skor tablosundaki sıranızı alın. Hem Google+'daki arkadaşlarınızla hem de oyuna katılan binlerce diğer oyuncuyla yarışın.

Adamımızı asılmaktan kurtarmak için gizli kelimeyi bulmanız gerekiyor. Adam asıldığında oyun biter. Eğer adam asılmadan kelimeyi bulursanız bir sonraki kelimeye geçer ve daha çok puan kazanabilirsiniz. 7 kere yanlış harf seçtiğinizde adam asılmış olur. Bu nedenle 7 den daha az hata yapmak gerekmektedir. Takıldığınız zaman ip ucu kullanarak harf açtırabilirsiniz.

Oyunu isterseniz Google+ ile online isterseniz de offline modda oynayabilirsiniz. Google+ ile login olduğunuzda puanınız otomatik olarak online skor tablosuna gönderilir. Offline modda kazandığınız puanlar skor tablosuna gönderilmez.

iyi eğlenceler
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Sakınlık diye kelime ilk defa duyuyorum

Download Adam Asmaca APK File

Download Adam Asmaca

  • Price: Free
  • Requires: Android 2.3.2+ and up
  • File Name: Adam Asmaca.apk
  • Downloads: 56
  • Version : 2.08
  • Category : Android Word App

Old Versions Adam Asmaca

What's New in Adam Asmaca

  • Kategoriler eklendi.Görsel iyileştirme yapıldı.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Adam Asmaca is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

Related » Adam Asmaca V2.08

Comments » Adam Asmaca V2.08