Akıllı Şehir Kayseri APK

Downloads: 47 Category : Travel & Local
by: Requires: Android 4.0.3 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Akıllı Şehir Kayseri Description


Here we provide Akıllı Şehir Kayseri V 2.0.3 for Android 4.0.3++ Bu uygulama, Kayseri Büyükşehir Belediyesinin vatandaşa hizmet amaçlı kurumsal mobil uygulamasıdır. Bu uygulama ile bir çok kolaylık sağlamaktadır.
Arama, Sesli Arama: Sesli arama özelliği ile uygulama içerisindeki tüm verilere ulaşabilirsiz, Sesli olarak örneğin 32 Nolu durak, En yakın cami, En yakın Nöbetçi Eczane,En yakın Benzin İstasyonu olarak sesli arama yapabilirsiniz.
Ulaşım: Otobüs, tramvay nerede, size en yakın otobüs durakları ve otobüs duraklarındaki karekod okuma ile otobüs ve tramvayları takip edebilirsiniz.
Ne zaman gelir ?, Nerede ?, QR Kod Okuma,En Yakın Durak,Duraktan,Geçen Hatlar,Terminale Giden Hatlar,Havaalanına Giden Hatlar,En Yakın Bilet Satış Noktaları,En Yakın Taksi,En Yakın Bisiklet Durağı
Diğer Ulaşım Özellikleri: Harita Uygulamam İle Aç, Konum Nerede? ,Kuş Uçuşu Tarif, Araç İle Tarif, Konum Paylaş
Eczaneler: Nöbetçi Eczaneler ve En yakın size Nöbetçi eczane bilgilerini görebilirsiniz.
Beyaz Masa: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa. Talep, istek ve şikayet başvuruları ve başvuru sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Vefat: Bugün Vefat edenler, Mezarlık ve Taziye adresleri ve diğer bilgilerine ulaşabilir, Cenaze ve tabu arama işlemleri yapabilirsiniz.
Kültür Sanat etkinlikleri: Kayseride yapılan tüm etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kent Bilgi Sistemi: Genel Arama, Adres Arama ,Eczaneler,Hastaneler,Taksi Durakları,Bisiklet Durakları,Otoparklar,Camiler,Atmler,Benzin İstasyonları,Noterler,Ücretsiz Wifi alanları,Tarihi Eserler hakkında bilgi alabilir konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Muhtarlar Bilgi Sistemi: Muhtar bilgileri ve Mahelle bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Haberler: Kayseri Büyükşehir ve Kayserinin haberlerine güncel olarak ulaşabilirsiniz.
Projeler: Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak tüm projelerimize ve detayları hakkında bilgi alabilir konum verilerine ulaşabilirsiniz.
İmar Plan Değişikleri: Plan değişiklikleri listesine,Meclis kararlarına ve Açıklama raporlarına ulaşabilirsiniz.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Editors is lazy not tested it

Download Akıllı Şehir Kayseri APK File

Download Akıllı Şehir Kayseri

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0.3 and up
  • File Name: Akıllı Şehir Kayseri.apk
  • Downloads: 47
  • Version : 2.0.3
  • Category : Android Travel & Local App

Old Versions Akıllı Şehir Kayseri

What's New in Akıllı Şehir Kayseri

  • -Tespit Edilen Hatalar Giderildi.-Ulaşım Bilgi Sistemine Nasıl Giderim eklendi.Nereye nasıl giderim, yol tarifi ve rota hesaplama. Bu ekranda bir yerden bir yere karayolu ile nasıl gidilebileceğini harita üzerinde öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Akıllı Şehir Kayseri is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Akıllı Şehir Kayseri

Comments Akıllı Şehir Kayseri