e-komobil APK

Downloads: 83 Category : Travel & Local
by: Requires: Android 4.1 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

e-komobil Description


Here we provide e-komobil Apk Dowmload E-KOMOBİL ile,

– Yolcu bilgilendirmede Hat adı ve kodu ile hatta ait gidiş dönüş güzergâhlarına, güzergâhlardaki durak bilgilerine ve durağa yaklaşan araç bilgilerine erişilmektedir.

– Yolcu bilgilendirmede seçilen duraktan geçen hatlar, durağa yaklaşan araçların durağa yaklaşma bilgileri durak ve dakika olarak verilmektedir. Uygulama Akıllı Durak olarak kullanılmaktadır.

– İstenilen hat ve durak ana ekrana Favori kayıt olarak eklenerek sonraki kullanımlarda tek dokunuşla erişim sağlamaktadır.

– Yakın duraklar ile bulunduğu konuma en yakın duraklar listelenmekte, seçilen duraktan geçen hatlar ve durağa yaklaşan araçların durağa yaklaşma bilgileri durak ve dakika olarak verilmektedir.

– Hareket saatleri ile hat kodu girilerek hatta ait hafta içi, hafta sonu gidiş ve dönüş sefer saatlerine ulaşılmaktadır.

– Nasıl giderim bölümünde listeden seçilen iki durak veya harita üzerinde işaretlenen Çıkış ve Varış noktaları arasında yapılacak olan yolculukla ilgili kullanıcıya farklı gidiş seçenekleri sunmaktadır.

– Seçilen gidiş seçeneğine göre yolculuğun süresi,hangi durakta hangi hatta bineceği, ne kadar yürüyeceği ve hangi durakta inmesine ilişkin yolculuğunu kolaylaştırıcı bilgiler sunulmaktadır.

– Favoriler ile kullanıcı tarafında favori kayıt olarak eklenen, hat, durak bilgilerine ve seyahat kartına ilişkin bakiye bilgisine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Favori Kayıtlar üzerinde ekleme, silme işlemi yapılabilir.

– Seyahat Kartı bakiyesini online sorgulama ve ana ekrana favori kayıt olarak ekleyerek sonraki kullanımlarda kolaylıkla erişimi sağlamaktadır. Dolum Bayilerine uğramadan internet üzerinden anlık bakiye bilgisini öğrenilebilecektir.

– Konumlarına en yakın seyahat kartı dolum bayilerine ulaşabileceklerdir.

– Kocaeli ilinin trafik yoğunluğu haritası Yandex servis sağlayıcısından gelen bilgilere göre güncel olarak sunulmaktadır.

– Kocaeli Akıllı Bisiklet (KOBİS) sistemindeki 18 adet istasyon harita üzerinde görüntülenmekte ve seçilen istasyona ile ilgili durum, dolu-boş park yeri ve bisiklet sayısı bilgileri sunulmaktadır.

– Kapalı Güzergahlar ile UKOME tarafından alınan kararlara istinaden kapatılan güzergahlarla ilgili adres ve kapalı olacağı tarih aralıkları yayınlanmaktadır.

– İlçelere göre taksi duraklarının listesi, adres ve telefon bilgileri sunulmaktadır.

– Kayıp Eşya ile Toplu Taşıma araçlarında kaybedilen eşyaların sahiplerine ulaştırılması için kayıp eşya başvurusu yapılabilmekte, takip numarasına göre takibi ve verilen iletişim bilgilerine geri dönüşü yapılmaktadır.

– Öneri ve Şikayet ile Toplu Ulaşım ile ilgili her türlü öneri ve şikayetlerin anlık olarak mobil olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masasına bildirilmekte, başvuru sırasında verilen takip numarasına ile takibi yapılmakta ve verilen iletişim bilgilerine geri dönüşü yapılmaktadır.

– Bilgilendirme menüsünden,

– Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafında Toplu Ulaşım konusunda yürütülen çalışmalarla ilgili güncel haberlere,

– Yüksek hzılı tren saatlerine,

– Vatandaşların Seyahat Kartları ile başvuru, vize, kayıp ve arızalı kart ile ilgili izleyecekleri yönergelerin yer aldığı bilgilere,

– Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmış yeni şehir rehberi erişerek istedikleri Kocaeli ile ilgili bilgilere

kolayca erişilebileceklerdir.

Uygulamayı kullanabilmenizi için internet bağlantısına sahip olmanız gerekir.
Destek için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Editors is lazy not tested it

Download e-komobil APK File

Download e-komobil

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.1 and up
  • File Name: e-komobil.apk
  • Downloads: 83
  • Version : 1.4.1
  • Category : Android Travel & Local App

Old Versions e-komobil

What's New in e-komobil

  • No Change Log.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: e-komobil is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related e-komobil

Comments e-komobil