Ege Dizayn APK

Downloads: 67 Category : News & Magazines
by: Requires: Android 4.4 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Ege Dizayn Description


Here we provide Ege Dizayn V 3.8.7 for Android 4.4++ Ege Dizayn Eğitim Gereçleri firması 2007 yılında , öğrenci sırası imalatı yaparak eğitim sektörüne adım atmış bulunmaktadır.Firmamız kuruluşundan bu yana ürün yelpazesini sürekli genişleterek,günümüz eğitim kurumlarının her türlü donatım gereksinimine yanıt verebilir duruma gelmiştir.

Bugün gelinen noktada eğitim meteryallerinden , sunum cihazlarına ,donatım malzemelerinden ,laboratuvarlara kadar geniş bir yalpaze sunabilmekte ve bunları üç boyutlu görsel projeler ile destekleyebilmektedir.

Tüm proje ve üretim aşamlarında kalite , ergonomi ve estetikolguları yansıtmayı hedefleyen EGE DİZAYN eğitimcilere verimli mekanlar sunabilmektedir.
Günümüzde biliyoruz ki;müşteri istek ve beklentilerine hızlı yanıt verebilen kuruluşlar rekabet avantajını da elde etmektedir.Bunun farkında olan bir kuruluş olarak , teknoloji ve insan kaynağı olarak kendimizi sürekli geleceğe hazırlıyoruz.

Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için kaliteden hiç ödün vermeden dürüst firma sıfatını daima ilke edinip,her geçen gün hizmet bilincimizi geliştiriyoruz ve geliştirmeye de devam edeceğiz.
Türkiye’nin en ücra köşelerine hizmet vermeyi başaran EGE DİZAYN ,globalleşen dünyamızı göz önüne alarak , ihracat yapabilecek üretim ve hizmet kapasitesine ulaşmıştır.

Şu anda dış pazarlar ile ilgili , profesyonel ekiplerimiz tarafından , hedef pazarların,etiketleme ve paketleme kuralları,tercüme imkanları,müşteri ilişkileri irdelenmekte;toplum kültürü açısından en uygun olabilecek pazarlama stratejileri geliştirmeye çalışılmaktadır.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Editors is lazy not tested it

Download Ege Dizayn APK File

Download Ege Dizayn

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.4 and up
  • File Name: Ege Dizayn.apk
  • Downloads: 67
  • Version : 3.8.7
  • Category : Android News & Magazines App

Old Versions Ege Dizayn

What's New in Ege Dizayn

  • Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir Google Play Store'da size güncellemeler sunuyoruz.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Ege Dizayn is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Ege Dizayn

Comments Ege Dizayn