Infernals - Herosi Piekieł APK

Downloads: 561 Category : Role Playing
by: Requires: Android 4.0.3 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Infernals - Herosi Piekieł Description


Here we provide Infernals – Herosi Piekieł V 0.4.67 for Android 4.0.3+ Rozpętało się piekło! Stań do walki z największym złem w tej mrocznej grze MMO action RPG! Przetrwaj i walcz o dominację na postapokaliptycznych pustkowiach. Czy to właśnie ty zjednoczysz wszystkich Infernals i pokonasz ciemność?

Szykuj się do bitwy! Zbierz niepowstrzymany oddział bohaterów i wypróbuj ich zdolności przetrwania w akcji. Przekształć ich w mocarne bestie, demonicznych żołnierzy lub uzdolnionych uzdrawiaczy. Bierz udział w taktycznych bitwach w czasie rzeczywistym i dobieraj zdolności członków oddziału dla jak najlepszego efektu. Miażdż siły wroga w oszałamiająco szczegółowych, trójwymiarowych walkach.

W GRZE:
★ ZBIERZ wszystkich Infernals, żeby panować niepodzielnie: to najpotężniejsi wojownicy, dominujący na polu bitwy. Przekonaj ich, by dołączyli do twojego oddziału, i z ich pomocą połóż kres rządom władcy demonów.
★ ZORGANIZUJ niepokonaną drużynę potężnych bohaterów: przywołaj setki niepowtarzalnych postaci, zbierz niepowstrzymany oddział bohaterów i wypróbuj ich zdolności przetrwania w akcji.
★ ULEPSZAJ swoich bohaterów do perfekcji: wyposażaj ich w relikwie, takie jak amulety i maski, żeby uwolnić ich moce.
★ WALCZ w taktycznych bitwach w czasie rzeczywistym: znajdź właściwą strategię i skompletuj idealny oddział.
★ PRZEMIERZAJ dotknięte zepsuciem pustkowia Infernals: zanurz się w mrocznym fantastycznym świecie i poznaj historię kryjącą się za tymi piekielnymi wydarzeniami.
★ RYWALIZUJ z najlepszymi graczami na arenie walki: zmagaj się o dominację z tysiącami innych graczy z całego świata w wymagających trybach PvP gry. Wstępuj do gildii, żeby łączyć siły z innymi. Na arenie przeżyją tylko najlepiej przystosowani.
★ PODZIWIAJ olśniewające trójwymiarowe postacie i oszałamiające efekty

Cywilizacja ludzi osiągnęła szczyt możliwości. Ujarzmiwszy moc pary i elektryczności, ludzkość dokonała niespotykanych cudów techniki. Utrzymanie tego poziomu życia wymagało wydobywania z ziemi ogromnych ilości węgla i rud żelaza. Pewnego dnia jednak olbrzymie świdry wwierciły się zbyt głęboko i otworzyły przejście do innego świata – krainy demonów i innych istot nadprzyrodzonych. Stworzenia te wyroiły się z głębin, by siać zamęt w całym świecie.

Warunki użytkowania:
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

This is a good game but not too addictive, well worth trying.

Download Infernals - Herosi Piekieł APK File

Download Infernals - Herosi Piekieł

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0.3 and up
  • File Name: Infernals - Herosi Piekieł.apk
  • Downloads: 561
  • Version : 0.4.67
  • Category : Android Role Playing Game

Old Versions Infernals - Herosi Piekieł

What's New in Infernals - Herosi Piekieł

  • bug fixes
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Infernals - Herosi Piekieł is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

Related » Infernals – Herosi Piekieł

Comments » Infernals – Herosi Piekieł