Kahraman Kart APK

Downloads: 56 Category : Travel & Local
by: Requires: Android 4.0+ and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Kahraman Kart Description


Here we provide Kahraman Kart V 1.0.0 for Android 4.0++ KahramanKart ile toplu ulaşımda ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmeti olan KahramanKart uygulaması ile dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergah bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak ve otobüse ait konuma cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

KahramanKart uygulaması akıllı bir uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi gösterir. Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz yere yakın tüm durakları takip edebilecek ve kolayca duraklar hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu uygulama ile beklediğiniz otobüsün ne kadar süre sonra geleceği ya da otobüsün kaç durak geride olduğu gibi bilgilere erişebilirsiniz.

KahramanKart uygulaması, kullanıcılarından gelen görüş ve öneriler ışığında sürekli yenilenmektedir.

KahramanKart’ı kullanabilmeniz için aktif internet bağlantınızın; Yakınımdaki Duraklar, Harita gibi bölümlerde de sizin bulunduğunuz yere göre Durak-Sefer bilgisine ulaşabilmeniz için telefonunuzun konum servislerinin açık olması gerekmektedir.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Editors is lazy not tested it

Download Kahraman Kart APK File

Download Kahraman Kart

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0+ and up
  • File Name: Kahraman Kart.apk
  • Downloads: 56
  • Version : 1.0.0
  • Category : Android Travel & Local App

Old Versions Kahraman Kart

What's New in Kahraman Kart

  • No Change Log.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Kahraman Kart is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Kahraman Kart

    Comments Kahraman Kart