Kalorické tabulky APK

Downloads: 481 Category : Health & Fitness
by: Requires: Android 2.3.2 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Kalorické tabulky Description


Here we provide Kalorické tabulky V 3.1.23 for Android 2.3.2+ Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit. Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích nebo v kilojoulech, pokud chce uživatel zhubnout.

Kalorické tabulky využívají uživateli denně aktualizovanou databázi energetických hodnot potravin dostupných v ČR a na Slovensku. Snědené potraviny lze ukládat i pomocí skenování čárového kódu na jejich obalu.

Aplikace potřebuje pro svoji činnost připojení k internetu. Uložená data jsou přístupná i pomocí webové verze na stránkách KalorickeTabulky.cz.

if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

~

Download Kalorické tabulky APK File

Download Kalorické tabulky

  • Price: Free
  • Requires: Android 2.3.2 and up
  • File Name: Kalorické tabulky.apk
  • Downloads: 481
  • Version : 3.1.23
  • Category : Android Health & Fitness App

Old Versions Kalorické tabulky

What's New in Kalorické tabulky

  • bug fixes
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Kalorické tabulky is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

Related » Kalorické tabulky V 3.1.23

Comments » Kalorické tabulky V 3.1.23