KazıMania APK

Downloads: 454 Category : Puzzle
by: Requires: Android 4.0.3 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

KazıMania Description


KazıMania,boş vakitlerinizi eğlenceli geçirmenizi sağlayacak,eğlenirken öğrenmenizi de sağlayacak resimli kelime bulma oyunudur.

*****KazıMania'yı nasıl oynarım?*****

Öncelikle oyun 3 bölümden oluşmaktadır.Herbir bölüm ayrı sayfada gösterilmektedir.Bölüm numarasının yazdığı sayfayı sağa kaydrırarak bir sonraki bölüm sayfasını görebilirsiniz.

Her bir bölümde kendi içinde 6 aşamadan oluşur.Her bölümdeki aşamaları oynayabilmeniz için belli bir puan elde etmiş olmanız gerekiyor.Ne kadar az kazıma yaparsanız ve joker kullanmazsanız o kadar fazla puan kazanırsınız.Resmi kazırken dikkat :)

Eğer hiç kazıma yapmaz ve joker kullanmazsanız maksimum puan(2100 puan) ve 3 Yıldız kazanırsınız.Kulağa hoş geliyor :) Her aşamayı bitirdikten sonra puanınıza göre yıldız kazanacaksınız.

*****Nedir bu yıldız?*****

Bir bölümü bitirip sonrakine geçebilmeniz için ise belli bir yıldız kazanmış olmanız gerekiyor.Örneğin ikinci bölüme geçmek için 20, üçüncü bölüme geçmek için 30 yıldızınız olmalıdır

Oyunda kazıma panelinin altında, joker butonları ve 12 tane ipucu harfleri yer almaktadır.Resmi tahmin ettiğinizde ipucu haflerin üzerine tıklayarak cevap alanının dolmasını sağlamalısınız.Seçtiğiniz bir ipucu harfini silmek için ise üzerine tekrar dokunmanız yeterli.

Kazıdığınız resmi tahminde zorlanıyorsanız,resmin altındaki joker butonlarını kullanabilirsiniz.Bu jokerleri kullanabilmeniz için yeteri kadar yıldızınız olmalıdır.

Harf aç jokeri : 1 Yıldız
Ekstra kazıma jokeri : 2 Yıldız
Soruyu geç(PAS) jokeri : 5 Yıldız

Oyunu ilk başladığınızda sistem tarafından size 50 Yıldız verilmektedir.Bu yıldızları karşılaşacağınız daha zor sorulara saklamanızı tavsiye ederiz.

Yıldız'a ihtiyacınız olduğunda ise Market bölümünü kullanabilirsiniz.

Oyunun nasıl oynandığını anlatan detaylı açıklamalara "Nasıl Oynanır" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Her türlü görüş ve önerilerinize açığız.İyi eğlenceler!

Etiketler : kazı kazan,bulmaca,kelime

Editors Notes

Very interesting game, I can spend a whole day to play, it is worth downloading, it is strongly recommended.

Download KazıMania APK File

Download KazıMania

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0.3 and up
  • File Name: KazıMania.apk
  • Downloads: 454
  • Version : 1.6
  • Category : Android Puzzle Game

Old Versions KazıMania

What's New in KazıMania

  • bug fixes
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: KazıMania is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.