LineBee: Nasıl Giderim ? APK

Downloads: 41 Category : Travel & Local
by: Requires: Android 4.0.3 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

LineBee: Nasıl Giderim ? Description


Şimdi like üç yıldız çünkü minibüs ve arayüz iyileştirmesi gelince Beş yıldız Here we provide LineBee: Nasıl Giderim ? V 1.2 for Android 4.0.3++ İstanbul’u çok da iyi bilmeyen kişiler olarak bizler İstanbul’da taksi parası vermekten bıktık ve otobüsleri kullanmaya karar verdik. Otobüsleri kullanabildik mi? Tabi ki hayır (Utanmasak “Abi İstanbul ne tarafta” diyecektik)!

Biz de buna bir çözüm bulalım dedik, başladık işe. Sadece otobüs yetmez, vapura da binelim martılar da nasiplensin simit atarız dedik. Sonra metro, metrobüs derken bir bakmışız dolmuş hariç tüm ulaşım seçeneklerini eklemişiz. Dolmuş ne zaman mı eklenecek? Çok uzun sürmez, bize güvenin.

Artık bir yere nasıl gideceğimizi biliyorduk ama yolculuk ne kadar sürer, kaç lira para veririz diye merak ettik, hooop onları da ekledik LineBee’ye. Sonra kullanmaya başladık ama bu sefer de şoför amcaya “bizi bu durakta indirir misin” demek zorunda kaldık. Bu durum hoşumuza gitmedi, şoför amca asli vazifesini yerine getirip bizimle ilgilenmesin diye canlı takibi koyduk ki araçtan ne zaman ineceğimizi görelim, işe de yaradı çok da güzel oldu :)

En son şu ineceğimiz durağın görüntüsü olsa ne güzel olur dedik eee onuda sizden bekliyoruz :)

Sonuç olarak, Line Bee adını verdiğimiz tüm toplu ulaşım araçlarını (Otobüs, Metro, Tramvay, Metrobüs, Vapur vb.) senkronize eden bir toplu taşıma bilgilendirme sistemi oluşturduk.

Çok yakında Ankara, İzmir ve Bursa’da da olacağız.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Kullanıcı dostu değil, ne yazık.

Download LineBee: Nasıl Giderim ? APK File

Download LineBee: Nasıl Giderim ?

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0.3 and up
  • File Name: LineBee: Nasıl Giderim ?.apk
  • Downloads: 41
  • Version : 1.2
  • Category : Android Travel & Local App

Old Versions LineBee: Nasıl Giderim ?

What's New in LineBee: Nasıl Giderim ?

  • Çoklu şehir yapısına uygun hale getirildiGüzel İzmir'imiz sisteme dahil edildiTasarımımız baştan aşağı yenilendi
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: LineBee: Nasıl Giderim ? is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related LineBee: Nasıl Giderim ?

Comments LineBee: Nasıl Giderim ?