Moja ciąża z eDziecko.pl APK

Downloads: 44 Category : Medical
by: Requires: Android 4.1+ and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Moja ciąża z eDziecko.pl Description


Aplikacja podaję że jestem tydzień dalej niż w zeczywistosci. Do tego mówi kobiecie że waży za dużo. Nie ważne jaka jest waga wyjściowa. Here we provide Moja ciąża z eDziecko.pl V 1.3.7 for Android 4.1++ Aplikacja „Moja ciąża” przeprowadzi Cię przez niezwykły czas ciąży: od pierwszych dni ciąży do porodu. Aplikacja „Moja ciąża” zawiera praktyczne ciążowe porady wraz z filmami i zdjęciami pokazującymi rozwój dziecka podczas ciąży oraz inne narzędzia pomocne przyszłej mamie (organizer, kalkulator wagi, kalkulator tygodni ciąży).
Opiekunem merytorycznym aplikacji „Moja ciąża” jest ginekolog-położnik, dr Grzegorz Południewski.

Świadoma, więc spokojna w ciąży
Sprawdź, co się dzieje w ciąży z Tobą i Twoim dzieckiem tydzień po tygodniu. Dowiedz się, o czym świadczą objawy ciąży oraz jakie sygnały wysyła Twoje ciało podczas 9 miesięcy oczekiwania na dziecko.
Razem z ginekologiem-położnikiem, dr. Grzegorzem Południewskim odpowiemy na pytania dotyczące ciąży i pomożemy rozwikłać wszystkie ciążowe problemy.

Organizer. Ciesz się ciążą, sprawunki masz pod kontrolą
To pierwsza ciąża, a Ty czujesz się przytłoczona ilością spraw do załatwienia? Z Organizerem ciążowym będzie o wiele łatwiej. Dodawaj ważne wydarzenia dot. ciąży, jak wizyty lekarskie, badania, a także kompletuj torbę do porodu i wyprawkę dla dziecka. Podpowiemy, o co powinnaś zadbać w czasie ciąży, porodu, co powinno znaleźć się na twojej liście zakupów i przypomnimy ci o tym. Wszystkie załatwione sprawy możesz odhaczyć, by już nie zaprzątały twej głowy.
Do dyspozycji masz dwa widoki: wydarzeń podzielonych na kategorie m.in. wizyty lekarskie, badania, zakupy oraz ekran kalendarza, w którym dzień po dniu sprawdzisz swoje plany.

Zapraszamy do Sklepu! Po wejściu w moduł Organizer poniżej Twoich kategorii wydarzeń na Planie dnia zobaczysz kafel Sklepu. A w nim produkty dla dzieci, kobiet i mężczyzn ułożone wg wygodnych kategorii. Zaczynamy od ubrań, ale już wkrótce w Sklepie pojawią się inne produkty. Będziemy Was informować!

Kontroluj swoją wagę w ciąży
Kalkulator wagi w ciąży pozwoli ci przewidzieć, jak będzie zmieniała się twoja waga wraz z rozwojem ciąży. Prawidłowa waga w ciąży ma ścisły związek z prawidłowym rozwojem płodu. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie przyrostu masy ciała w kolejnych miesiącach ciąży.

Zawsze dostępna
Aplikacja „Moja ciąża” działa także w trybie offline. Gdy jesteś poza siecią internetową informuje Cię o ważnych sprawach związanych z ciążą.

Prezentowane w aplikacji „Moja ciąża” treści, w tym treści pochodzące od specjalistów z zakresu medycyny mają charakter edukacyjny i nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Niezależnie od zapoznania się z tymi treściami, sugerujemy bezpośrednią konsultację z lekarzem.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

1 gwiazdka dlatego ze ta aplikacja pokazuje że jestem tydzień dalej w ciąży niż w rzeczywistości! Dodam też, że pisanie kobiecie w ciąży ze powinna zrzucić wagę gdy jest może 0.5kg od zalecanej wagi jest conajmniej nie na miejscu... raz, że odchudzanie jest nie wskazane, a dwa powinno się wziąć pod uwagę, że jeśli kobieta była wysportowana z założenia może ważyć wiecej niż "średnia". Poza tymi 2 dużymi wg mnie wadami, reszta aplikacji zasługuje na pochwałę

Download Moja ciąża z eDziecko.pl APK File

Download Moja ciąża z eDziecko.pl

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.1+ and up
  • File Name: Moja ciąża z eDziecko.pl.apk
  • Downloads: 44
  • Version : 1.3.7
  • Category : Android Medical App

Old Versions Moja ciąża z eDziecko.pl

What's New in Moja ciąża z eDziecko.pl

  • Nowość w aplikacji: ImiennikWybór imienia dla dziecka to jeden z najbardziej emocjonujących momentów. Z Imiennikiem będzie łatwiej. Znajdziesz tu listę imion dla dziewczynek i chłopców z ich znaczeniem, pochodzeniem i datą imienin, a także funkcję Losuj imię dla tych, którzy chcą zdają się na wybór losu.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Moja ciąża z eDziecko.pl is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

Related » Moja ciąża z eDziecko.pl V1.3.7

Comments » Moja ciąża z eDziecko.pl V1.3.7