Polda 4 APK

Downloads: 509 Category : Adventure
by: Requires: Android 2.1 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4.00 out of 5)

Polda 4 Description


Here we provide Polda 4 V 1.06 for Android 2.1+ Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Jiřího Lábuse, Václava Postráneckého, Stanislava Fišera a Valerie Zawadské. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Polda Pankrác jde opět do akce – tentokrát ho o pomoc požádá známý vědec profesor Santusov, který se obává zneužití svého největšího vynálezu – stroje času. Polda se podívá do všech možných i nemožných lokací v několika časových údobích celých dějin lidstva, vč. temné komunistické budoucnosti a pravěku. Hra se dočkala velikých změn, jako třeba nový 3D kabát, ale stále je to skvělá humorná adventura podpořená skvělým dabingem.

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi hry. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-kombinace 3D a 2D
-více než 80 lokací v různých historických obdobích
-více než 70 interaktivních postav
-vynikající stylová grafika
-velké množství předmětů
-strhující příběh o cestování časem
-logické úkoly
-stylový hudební doprovod a kvalitní ozvučení
-dva druhy ovládání – klasickým kurzorem a dotykově

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefunguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na [email protected] Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.

if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

This is a good game but not too addictive, well worth trying.

Download Polda 4 APK File

Download Polda 4

  • Price: Free
  • Requires: Android 2.1 and up
  • File Name: Polda 4.apk
  • Downloads: 509
  • Version : 1.06
  • Category : Android Adventure Game

Old Versions Polda 4

What's New in Polda 4

  • bug fixes
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Polda 4 is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.