Şehir Bulma Oyunu APK

Downloads: 104 Category : Trivia
by: Requires: Android 4.0.3 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Şehir Bulma Oyunu Description


Here we provide Şehir Bulma Oyunu V 2.3 for Android 4.0.3++ Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız ile Türkiye'de bulunan 81 ilimizin tamamının haritadaki konumunu eğlenceli bir şekilde ve çok kısa bir sürede öğrenebileceğinizi umuyoruz.

Yapbozu tamamlamaya ne dersiniz? Ekranın sağ alt tarafında verilen parçayı haritadaki doğru konumuna bırakın. Parçaları yerleştirdikçe Türkiye Haritası tamamlanacak. (Hangi şehir olduğu ekranın altında yazmaktadır.) Özellikle küçük yüzölçümlü şehirlerin yerlerini tam olarak tutturmakta zorluk çekerim diye düşünmeyin. Her bir şehir için belirli bir esneklik payı mevcuttur. Şehirleri, konumlarının tam üzerine getiremeseniz de makul bir mesafe yakınına bırakmanız durumunda parça yerini bulacaktır.

(Not: Haritaların konumları ayarlanırken şehir merkezlerinin bulunduğu gerçek koordinatlar esas alınmıştır. Bu nedenle özellikle büyük yüzölçümlü şehirlerde parçayı şehir merkezinin olduğu noktaya yakın bırakmaya çalışınız. Bu tür şehirlerde parça yerine oturmazsa, parçayı şehrin biraz kenarlarına bırakmayı deneyiniz.)

Test Ekranında gerçekten zorlanacağınız bir test sizi bekliyor. Harita üzerinde kırmızı renkte gösterilen yerin hangi şehrimize ait olduğunu 4 seçenek arasından bulmaya çalışın. Seçeneklerde verilen şehirler, aynı bölgedeki, yani birbirine yakın şehirler olacaktır.

Bu arada, yukarıdaki bölümler için şehir sınırlarını gösteren ve herhangi bir sınır göstermeyen 2 farklı harita mevcuttur. Kendi bilgi durumunuza göre iki farklı haritadan birini kullanabilirsiniz.

Harita özelliğini kullanmak isterseniz, uygulamamızın ilk giriş ekranında verilen yüksek çözünürlüklü haritayı büyütüp (zoom yaparak) şehirlerimizin yerlerini öğrenmek amaçlı kullanabilirsiniz.

Uygulamamızda şimdilik şehirlerimizle ilgili olarak sadece plaka kod numaraları bilgisini verebiliyoruz.

Lütfen! Herhangi bir sorun veya hata ile karşılaşırsanız bize e-posta adresimiz üzerinden bildiriniz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Editors is lazy not tested it

Download Şehir Bulma Oyunu APK File

Download Şehir Bulma Oyunu

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0.3 and up
  • File Name: Şehir Bulma Oyunu.apk
  • Downloads: 104
  • Version : 2.3
  • Category : Android Trivia App

Old Versions Şehir Bulma Oyunu

What's New in Şehir Bulma Oyunu

  • Bazı cihaz modellerinde çökmelere neden olan bir sorun için düzeltme içerir.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Şehir Bulma Oyunu is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Şehir Bulma Oyunu

Comments Şehir Bulma Oyunu