Turkcell Şirketim APK

Downloads: 23 Category : Business
by: Requires: Android 4.3 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Turkcell Şirketim Description


Japonya ve Dubai ile Turkcell in anlaşmasının olmaması, kalite algısını sorgulatıyor! Here we provide Turkcell Şirketim V 4.1 for Android 4.3++ ŞİRKETİM uygulaması ile, tüm hatlarınızın tarife, paket ve fatura bilgilerini görüntüleyebilir, ödeme yapabilirsiniz. Hatlarınızın yurt dışı, 3G ve Ücretli servis ayarlarını değiştirebilir, hat kullanıcılarından gelen talepleri onaylayabilirsiniz. Size özel kampanya ve duyuruları cebinizden takip edebilir, bilgi alabilirsiniz. Bir tuş ile müşteri yöneticinize ulaşabilir, yardım bölümünden Turkcell ürün, hizmet ve tüm cihaz ayarları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

ŞİRKETİM uygulamasına sadece şirketlerin “Online İşlemler Yetkilileri” GSM NO ve parolaları ile giriş yapabilirler. Parolanızı hatırlamıyorsanız PAROLA yazıp 8660’a ücretsiz SMS göndererek parolanızı alabilirsiniz. Şirketinizin “Online İşlem Yetkilisi” olmak için Turkcell müşteri yöneticiniz ile görüşebilirsiniz.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Good

Download Turkcell Şirketim APK File

Download Turkcell Şirketim

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.3 and up
  • File Name: Turkcell Şirketim.apk
  • Downloads: 23
  • Version : 4.1
  • Category : Android Business App

Old Versions Turkcell Şirketim

What's New in Turkcell Şirketim

  • Sizi dinledik ve Fatura İşlemleri’ni zenginleştirdik. Artık tüm şirket hatlarınıza ait suret faturalarınıza, kullanım detaylarınıza Şirketim’den ulaşabilir, isterseniz e-posta ile alabilirsiniz. Tüm hatlarınıza ait fatura bilgilerinizi topluca görebilir, ilgili ayı seçerek hat özelinde faturalara erişebilirsiniz.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Turkcell Şirketim is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Turkcell Şirketim

Comments Turkcell Şirketim