Yasak TR - Tabu APK

Downloads: 59 Category : Word
by: Requires: Android 4.0 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Yasak TR - Tabu Description


Büyük hevesle indirip reklamlar yüzünden oyunu bir kere bile oynayamadım. Edit: Reklam sorununu çözmüşler. Oynamak/oynayabilmek çok eğlenceliydi. Here we provide Yasak TR – Tabu V 6.1 for Android 4.0++ Ailenizle yada arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz eğlenceli bir tabu kelime oyunudur. Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahip oyunumuzda süre limitiyle sesli ve titreşimli uyarı özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca oyundan çıkıp tekrar girmeniz durumunda dahi bütün kelimeleri oynamadan aynı kelimeleri görmeyeceksiniz.

Yasak kelimeleri kullanmadan ana kelimeyi takım arkadaşlarınıza anlatmanız gerekiyor. Her doğru tahmin size puan kazandıracak. Ayrıca 2 tane de pas hakkınız olacak. Yasak kelimelere dikkat! Eğer kullanırsanız puanlarınız silinebilir.

Çizerek anlat bölümünde ise gizli kelimeyi takım arkadaşlarınıza anlatarak eğlenceye eğlence katacaksınız.

Dilediğiniz zaman sürenin gösterildiği alana dokunarak oyunu durdurup daha sonra tekrar devam edebilirsiniz.

Oyunumuzda zevkle oynayabileceğiniz toplam 8000 kelime bulunmaktadır.

Yasak TR, yeni kelimelerle sürekli geliştirilen ve güncellenen bir oyundur. Görüş ve önerileriniz için yorumlarınızı bekliyoruz.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Okulda aklı tahtaya bağlıyarak çizimi oynuyor harika(sen monoplyede el at

Download Yasak TR - Tabu APK File

Download Yasak TR - Tabu

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.0 and up
  • File Name: Yasak TR - Tabu.apk
  • Downloads: 59
  • Version : 6.1
  • Category : Android Word App

Old Versions Yasak TR - Tabu

What's New in Yasak TR - Tabu

  • ÖNEMLİ GÜNCELLEME- Profesyonel ekip tarafından hazırlanan 3000'den fazla ücretsiz yeni kelime eklendi.- Kelime altyapısı yeniden geliştirildi.- Konum izinleri kaldırıldı.- Reklam altyapısı tamamen değiştirildi. Zararlı olabilecek reklamları engellemek için reklam filtreleri eklendi.- En son oyuna devam ederken oluşan skor hataları düzeltildi.- Bazı uygulama hataları düzeltildi.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Yasak TR - Tabu is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Yasak TR - Tabu

Comments Yasak TR - Tabu